Jak nas wesprzeć?

Przekazując nawet niewielką sumę na działalność organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. Możesz wesprzeć nasze działania na kilka sposobów:

  1. Robiąc zakupy online skorzystajcie z naszej obecności na FaniMani i wchodząc przez https://fanimani.pl/parasol znajdźcie sklep, w którym planujecie zrobić zakupy. Wchodząc przez tę stronę ułamek wartości Waszych zakupów trafia na nasze konto.
  2. Kolejny sposób to portal Charytatywni Allegro – tutaj albo możecie wybierać produkty, z których dochód trafi na nasze konto, albo sami możecie wystawić do sprzedaży przedmioty zaznaczając, że dochód z transakcji będzie przekazany CPES Parasol.
  3. Udostępnij link znajomym i zachęć ich do pomocy przy zbieraniu pieniędzy na Facebooku https://www.facebook.com/fund/rakowicka10/
  4. Przy okazji kupowania ubezpieczenia online można skorzystać ze strony https://www.ideafairplay.pl/parasol i w ten sposób wesprzeć nasze działania.
  5. Kolejną formą wsparcia jest przekazanie 1,5% podatku na
    Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej Parasol KRS 0000214730

Każda kwota przekazana na naszą działalność to wsparcie, dzięki któremu dzieci i młodzież z Programu Rakowicka 10 twórczo i bezpiecznie spędzą czas w Centrum Izaaka 5 i na polu z naszymi streetworkerami. Będą poznawać siebie w nowych sytuacjach i uczyć się jak być z innymi. Jako odpowiedzialni pomysłodawcy i gospodarze – razem zorganizujemy pikniki, wymiany książek i ubrań, spotkania świąteczne i inne wydarzenia dla całych rodzin

Skip to content