Malowanie diamentami

W ostatnim czasie zamieniliśmy się trochę w artystów mając okazję dać pole do popisu swojej wyobraźni. Malowanie kamyczkami strassu okazało się być zajęciem czasochłonnym, ale odprężającym i dającym mnóstwo satysfakcji.

Czytaj więcej

Piękne bukiety

W środę 27 września odbyły się kolejne warsztaty plastyczne. Dzieci i młodzież z Polski oraz z Ukrainy tym razem tworzyły z kwiatów piękne wiązanki oraz bukiety. Było to tak satysfakcjonujące zajęcie, że powtórzyliśmy je również w piątek.

Czytaj więcej

Malowanie koralikami

W środę 26 lipca na warsztatach plastycznych malowaliśmy obrazy bardzo fajną metodą. Zamiast pędzli użyliśmy koralików na sznurku. Dzięki tej metodzie uzyskaliśmy na płótnach ciekawe wzory, a stworzone obrazy są wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i niepodrabialne.

Czytaj więcej

Gra w UNO

Dziś wraz z dziećmi i młodzieżą z Polski i z Ukrainy graliśmy w UNO. Wspólnej rozgrywce towarzyszyły rozmowy na przeróżne tematy. Było mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy i pozytywnej energii.

Czytaj więcej

Upiększamy garderobę

Dzisiejszego dnia na warsztatach plastycznych postanowiliśmy spersonalizować swoją odzież. W ruch poszły ołówki, pędzle oraz farby. Zwykłe, białe koszulki, torebki czy chusty zmieniły się w unikatowe i niepodrabialne dzieła sztuki.

Czytaj więcej

Zapraszamy do Centrum

Zapraszamy wszystkich chętnych do Centrum na ul. Izaaka 5! Dzisiejszego dnia graliśmy w wisielca w Burrito - a więc sali do odpoczynku, gier i zabaw. Świetnie się bawiliśmy, a wymyślane hasła nie były łatwe do odgadnięcia. Dziękujemy wszystkim obecnym za udział i zapraszamy ponownie.

Czytaj więcej

Serdeczne życzenia!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy cennych chwil w otoczeniu bliskich, spokoju, ciepła i wzajemnej troski, satysfakcji i akceptacji związanej z mijającym rokiem i wszystkiego, co najlepsze, na 2023 rok!

Czytaj więcej

Wycieczka na Wawel

W ubiegłym tygodniu udaliśmy się na wycieczkę po Wzgórzu Wawelskim. W trakcie zwiedzania przewodniczki w interesujący sposób zapoznały grupę z historią najważniejszych zabytków związanych...

Czytaj więcej

Wyjście na kręgle

W tym tygodniu wybraliśmy się razem z dziećmi i młodzieżą do kręgielni. Wyjście na kręgle było pełne pozytywnych emocji, wzajemnego kibicowania i wspólnego świętowania małych i dużych sukcesów kręglarskich.

Czytaj więcej
Skip to content