Przypinki

Na ostatnich zajęciach w szkole dzieci miały możliwość zrobienia swoich własnych przypinek. Wybitnie przypadło im to do gustu. Pomysłów na przypinki było bez końca! Oto niektóre z dzieł.

Czytaj więcej

Dom atrakcji

Na ostatnim wyjściu dużo się działo! Mogliśmy m.in. przejść przez labirynt luster, laserowy i taśmowy, doświadczyć wirtualnej rzeczywistości, jak również być w domu do góry nogami i w pokoju nieskończoności. Oj na długo te miejsca zapamiętamy!

Czytaj więcej

Zapisy do grupy młodzieżowej

Grupa młodzieżowa to przestrzeń do poznawania siebie, szczególnie swoich mocnych stron, a także do rozwijania umiejętności komunikacji z innymi. Jest przeznaczona dla młodzieży, której trudniej przychodzi nawiązywanie relacji, wyrażanie emocji, które są czasami nieśmiałe. Na spotkaniach będziemy aktywnie spędzać czas, wspólnie grać, bawić się i...

Czytaj więcej

Własne kubki

Na ostatnich warsztatach artystycznych zrobiliśmy swoje własne kubki. Każdy wykazał się weną twórczą i stworzył kubki o różnej tematyce, w tym na Dzień Babci i Dziadka. Także dziś korzystając z okazji, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom!

Czytaj więcej

STRIKE

Wyjście na kręgle dostarczyło wszystkim licznych wrażeń i emocji! Choć rywalizacja była zacięta, zwycięzcą został solenizant Michał. Podczas gry nie brakowało śmiechu i pozytywnych emocji. Tak nam się podobało, że planujemy kolejną rozgrywkę w niedalekiej przyszłości!

Czytaj więcej

Malowanie diamentami

W ostatnim czasie zamieniliśmy się trochę w artystów mając okazję dać pole do popisu swojej wyobraźni. Malowanie kamyczkami strassu okazało się być zajęciem czasochłonnym, ale odprężającym i dającym mnóstwo satysfakcji.

Czytaj więcej

Piękne bukiety

W środę 27 września odbyły się kolejne warsztaty plastyczne. Dzieci i młodzież z Polski oraz z Ukrainy tym razem tworzyły z kwiatów piękne wiązanki oraz bukiety. Było to tak satysfakcjonujące zajęcie, że powtórzyliśmy je również w piątek.

Czytaj więcej

Malowanie koralikami

W środę 26 lipca na warsztatach plastycznych malowaliśmy obrazy bardzo fajną metodą. Zamiast pędzli użyliśmy koralików na sznurku. Dzięki tej metodzie uzyskaliśmy na płótnach ciekawe wzory, a stworzone obrazy są wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i niepodrabialne.

Czytaj więcej

Gra w UNO

Dziś wraz z dziećmi i młodzieżą z Polski i z Ukrainy graliśmy w UNO. Wspólnej rozgrywce towarzyszyły rozmowy na przeróżne tematy. Było mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy i pozytywnej energii.

Czytaj więcej

Upiększamy garderobę

Dzisiejszego dnia na warsztatach plastycznych postanowiliśmy spersonalizować swoją odzież. W ruch poszły ołówki, pędzle oraz farby. Zwykłe, białe koszulki, torebki czy chusty zmieniły się w unikatowe i niepodrabialne dzieła sztuki.

Czytaj więcej

Zapraszamy do Centrum

Zapraszamy wszystkich chętnych do Centrum na ul. Izaaka 5! Dzisiejszego dnia graliśmy w wisielca w Burrito - a więc sali do odpoczynku, gier i zabaw. Świetnie się bawiliśmy, a wymyślane hasła nie były łatwe do odgadnięcia. Dziękujemy wszystkim obecnym za udział i zapraszamy ponownie.

Czytaj więcej

Serdeczne życzenia!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy cennych chwil w otoczeniu bliskich, spokoju, ciepła i wzajemnej troski, satysfakcji i akceptacji związanej z mijającym rokiem i wszystkiego, co najlepsze, na 2023 rok!

Czytaj więcej

Wycieczka na Wawel

W ubiegłym tygodniu udaliśmy się na wycieczkę po Wzgórzu Wawelskim. W trakcie zwiedzania przewodniczki w interesujący sposób zapoznały grupę z historią najważniejszych zabytków związanych...

Czytaj więcej

Wyjście na kręgle

W tym tygodniu wybraliśmy się razem z dziećmi i młodzieżą do kręgielni. Wyjście na kręgle było pełne pozytywnych emocji, wzajemnego kibicowania i wspólnego świętowania małych i dużych sukcesów kręglarskich.

Czytaj więcej
Skip to content